Usługi opiekuńcze we Wrocławiu

  • W zależności od potrzeb proponujemy opiekę domową w systemie godzinowym lub dziennymZapewniamy wykwalifikowaną kadrę, która z pełną troską realizuje powierzone zadania. 
  • Do naszych Podpiecznych podchodzimy z szacunkiem i zrozumieniemPrzy współpracy z rodziną ustalamy indywidualny plan opieki, a także doradzamy w wyborze najlepszego rozwiązania problemów Pacjenta. 
  • Pamiętaj, że wynikające z opieki nad bliskimi przemęczenie i stres nie muszą być codziennością - dzięki naszej opiece domowej możesz podzielić swoje obowiązki z Opiekunem i znaleźć czas również dla siebie.
  • Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i komfort Pacjenta, czego wynikiem jest współpraca wyłącznie z osobami zapewnijącymi najwyższe standardy opieki. 
  • Jesteśmy doskonałą alternatywą dla rodzin, które cenią sobie kompleksowość usług.

Opieka domowa to szeroki wachlarz usług przeznaczony dla seniorów, osób niesamodzielnych oraz przewlekle chorych.

Świadczymy usługi opiekuńcze we Wrocławiu dla seniorów, osób chorych, niepełnosprawnych i niesamodzielnych. Nasz wykwalifikowany personel medyczny zapewnia profesjonalną pomoc w codziennych czynnościach, zaspokajaniu podstawowych potrzeb życiowych, a także ułatwia kontakt z otoczeniem. Prowadzimy usługi opiekuńcze na najwyższym poziomie, dlatego też zatrudnione u nas opiekunki posiadają wszelkie potrzebne uprawnienia i kwalifikacje potrzebne do wykonywania tego zawodu.

Stosownie do potrzeb i stopnia choroby pacjenta, oferujemy opiekę długo- lub krótkoterminową. W przeważającej ilości przypadków najlepszym wyborem jest opieka długoterminowa – następuje poprawa jakości życia Podopiecznego i znacząco przyspiesza rekonwalescencję Pacjenta. Dbamy o to, by w Holistic Care pracowały jedynie opiekunki posiadające doświadczenie poparte wieloma referencjami. Nasz personel stanowią jedne z najlepszych opiekunek w Polsce.