Rehabilitacja domowa we Wrocławiu

  • Rehabilitacja prowadzona jest w domu Pacjenta przez doświadczonych i wykwalifikowanych fizjoterapeutów. 
  • Prawidłowo prowadzone usługi rehabilitacyjne po długotrwałym unieruchomieniu lub po przebytej hospitalizacji mają fundamentalne znaczenie w powrocie do zdrowia.
  • Dobrze dobrane ćwiczenia i zabiegi pomogą pokonać dysfunkcje ruchowe i dolegliwości bólowe.
  • Domowa rehabilitacja ma na celu przywrócenie możwliwie jak największej sprawności fizycznej oraz psychicznej. Dążymy do utrzymania jak najdłuższej samodzielności oraz sprawności Pacjenta. 

Rehabilitacja domowa powstała z myślą o wygodzie i poczuciu bezpieczeństwa Pacjenta oraz o zlikwidowaniu konieczności uciążliwych dojazdów do placówek medycznych. 

Nasi rehabilitanci dojeżdżają do Pacjentów, co jest dla nich dużym ułatwieniem. Eliminując problemy z dojazdem, Podopieczny i jego rodzina zyskują na czasie i zdrowiu. Rehabilitacja domowa to także zachowanie wszelkich wymaganych procedur z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń medycznych. Doświadczeni i wykwalifikowani rehabilitanci z Holistic Care indywidualnie dobierają ćwiczenia i zabiegi, które pozwalają na szybki powrót do możliwie jak największej sprawności ruchowej i psychologicznej. Proponowana przez nas rehabilitacja odbywać się może w sposób ciągły lub doraźny. Wszystko zależy od potrzeb i stanu zdrowia pacjenta.

Zapraszamy do skorzystania z możliwości jakie daje rehabilitacja w domu Pacjenta - Zadzwoń.